Kuchyňské  linky

Kuchyňská linka bývá centrem každé domácnosti. Proto při jejím plánování je dobré si vše potřebné kolem této příjemné, ale i hodně náročné činnosti vše  pečlivě rozplánovat. Rád u toho budu nápomocen.

Vyrábím kuchyně ze všech běžně dostupných používaných materiálů a snažím se tak reagovat na všechny požadavky zákazníků. Mým cílem je, aby zákazník vždy dostal nejen kus nábytku, ale byl také spokojený s jeho funkčností, kvalitou jeho zpracování a bezpečností. Ne vždy  je prostor pro budoucí kuchyň zcela ideální pro vzorové uspořádání enorgomických zón dle časopisových vzorců, vždy se však najde řešení, zcela jistě k vaší spokojenosti. Určitě pomůže grafická vizualizace, kde se při plánování lehce zorientujete.

Realizace kuchyňských linek provádím od prvotního zaměření a zhotovení návrhu, přes samotnou výrobu až po finální montáž. Společná dohoda je samozřejmě stvrzena závaznou smlouvou.

Dle dohody možno ke kuchyňské lince nasmlouvat přípravné drobné zednické, elektro a instalatéřské práce, to ve spolupráci s odbornými firmami.

Návrhem a výrobou kuchyně naše práce nekončí. Doporučíme Vám i vhodné spotřebiče, které budou skvěle ladit k designu celé kuchyně a poradíme s výběrem vhodného typu osvětlení, zástěny a možností vybavení kuch. doplňků.

Samozřejmostí je možnost prodeje spotřebičů, doplňků, jako jsou  dřezy, baterie apod.

Materiály

Nabídka materiálů a komponentů v současnosnosti je opravdu pestrá. Vybírate v obrovské paletě odstínů, typů a značek. Upřednostňuji kvalitní materiály renomovaných výrobců a zavedených značek, s možnostmi prodloužených záruk.

Na seznámení  se základními materiály a  s komponenty Vám nabídnu vzorníky a katalogy, to v případě společné konzultace, nejlépe v prostoru budoucí kuchyně. Jinak možno sjednat schůzku v odborné prodejně s vystavenými vzory materiálů.

Malé info o použitých materiálech a komponentech najdete v galerii realizací kuchyňských linek.

Ceny

Novou kuchyňskou linku možno vyrobit z materiálů i doplňků v rozličných cenových relacích.  Proto cenu za 1 metr, což je mnohdy kladená otázka, nejde ani přibližně určit. Nezávaznou cenovou nabídku zašlu na vaši e-mailovou adresu do týdne od společné konzultace, s co nejbližší specifikací materiálů a rozsahem prací. Pokud již návrh máte od konkurenční firmy a chcete si udělat srovnání, pošlete návrh s co nejbližší specifikací materiálů na nabyteksmejkal@seznam.cz , do týdne rád pošlu cenovou nabídku.